کتاب “حال چرند یه پرند” نوشته پرند زاهدی رونمایی شد.

مراسم رونمایی از کتاب “حال چرند یه پرند” نوشته پرند زاهدی با حضور جمع کثیری از نویسندگان، شعرا، هنرمندان، دست اندرکاران نشر و ادبیات و دوستان نویسنده در تالار زنده یاد سیف الله داد خانه سینما برگزار شد.

در این مراسم که اجرای آن را جواد یحیوی بر عهده داشت و بخش هایی از کتاب را برای میهمانان قرائت کرد. علاوه بر پرند زاهدی، سعید حاجی میری کارگردان و  تهیه کننده با سابقه سینمای ایران و کامران ملکی از اعضای شورای مرکزی انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران نیز در مورد کتاب صحبت کردند.

سعید حاجی میری گفت:مطالب کتاب «حال چرند یه پرند» قابل پیش بینی است چون خانم زاهدی خودش غیرقابل پیش بینی است. من به او غبطه خوردم که خیلی راحت تر از من و باقی بچه های سینما می تواند احساساتش را بیان کند. به نظرم او در روانی ادبیات و کلمات به یک اجتهاد رسیده است.

 پرند زاهدی پیش از رونمایی کتاب گفت: برای این جلسه گفتم گروهی از دوستانم باشند که از آخرین صفحه کتابی که خوانده اند، یک سال نگذشته باشد. خوشحالم که این کارم را تا آخر راه رفتم.

این نویسنده و کارگردان سینمای ایران اظهار داشت: اسم این کتاب «زیر خاکستر ذهن» بود که پس از ۲ سال که از مجوزش می گذشت، گفتند تشابه اسمی با یک کتاب دیگر دارد و باید نامش عوض شود. بنابراین نام این کتاب شد «حال چرند یه پرند». شاید اسم خوبی نباشد اما اسم واقعی حالم است.

 در پایان این برنامه، کتاب «حال چرند یه پرند» شامل نوشته های کوتاه و ادبی پرند زاهدی رونمایی شد.